Przedawnione długi

 

Dla większości długów termin przedawnienia wynosi 10 lat, a dla roszczeń o świadczenia okresowe czyli takich związanych np. z prowadzoną działalnością gospodarczą i związanymi z tym rozliczeniami - 3 lata. Niemniej istnieją przepisy szczególne, wyznaczające inne terminy przedawnienia zobowiązań.

Po upłynięciu tzw. terminu przedawnienia, dług nie może być już przymusowo wyegzekwowany, np. przed sądem.

Niestety nic nie dzieje się samo z siebie, dlatego także w tej kwestii pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapewniamy profesjonalną obsługę.

Dostałeś Nakaz Zapłaty?
Sprawdź czy możesz uniknąć zapłaty długu!
Nakaz zapłaty otrzymany z sądu nie zawsze oznacza, że musisz zapłacić i nie przysługują Ci żadne środki obrony!

Jeśli otrzymałeś nakaz zapłaty którego nie chcesz zapłacić lub uważasz, że został wydany niesłusznie, albo też chcesz dowiedzieć się czy możesz uniknąć zapłaty długu - skontaktuj się z nami! Prześlij nam emailem lub faxem otrzymany nakaz zapłaty oraz pozew z załącznikami lub podaj kod dostępu do akt elektronicznych. Bezpłatnie przeanalizujemy te dokumenty i pomożemy Ci podjąć decyzję o zaskarżeniu nakazu zapłaty.

Jeśli istnieje szansa by pomóc Ci uniknąć spłaty długu - na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych pomożemy Ci z niej skorzystać i poprowadzimy Twoją sprawę przed sądem. Oferowane przez nas usługi są zawsze dostosowane do sytuacji procesowej klienta i zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Pamiętaj, że w przypadku wielu nakazów zapłaty, zwłaszcza wydanych w elektronicznym postępowaniu upominawczym (EPU), możliwe jest uchylenie się od spłaty wadliwego prawnie lub przedawnionego długu. Nie czekaj - skontaktuj się z nami, zadanie pytania nic Cię nie kosztuje. Gwarantujemy skuteczność !!!

Sprawdź jak to działa!

Po otrzymaniu dokumentów bezpłatnie zweryfikujemy zasadność pozwu oraz możliwości zaskarżenia nakazu zapłaty. Pamiętaj, że firmy windykacyjne i fundusze sekurytyzacyjne często dochodzą zapłaty wierzytelności obarczonych wadami prawnymi (np. przedawnionych). Pozwolimy Ci uniknąć konieczności spłaty wadliwego zadłużenia, jeśli tylko będzie to możliwe.